Bosna TS jesenji dio okončala pobjedom

GEDSC DIGITAL CAMERA

Pred nekih tridesetak gledalaca Bosna TS je u zaostaloj utakmici 10. kola Prve lige FBiH – „Sjever“ pobijedila teže nego očekivano dobru ekipu cazinske Krajine rezltatom 25:22.

U prvom dijelu bolja igra gostiju i konstantna prednost koja se istopila tek na poluvremenu kada je nakon trideset minuta igre na semaforu stajalo 13:13. Tek u 36. minuti preko Armina Omahića Tešnjaci dolaze u dugo očekivano vođstvo 16:15 i do kraja tu prednost ne ispuštaju i na koncu zabilježavaju svoju treću zaredom pobjedu.

U konačnici Bosna TS – Krajina 25:22.

Dvorana SRC Tešanj. Gledalaca: 30. Sudije: Elvir Hasić (Gračanica) i Danijel Sabljić (Tuzla). Delegat: Amor Alibegović (Tuzla). Sedmerci: Bosna TS 3 (1), Krajina 4 (3). Isključenja: Bosna TS (4), Krajina (8).

Bosna TS: Sinanović, Kantić, Jaćimović 1, H. Isaković 1, A. Omahić 2, Adžamija 1, Z. Isaković 4, Handžić 1, E. Omahić 2, Dolamić 2, Hojkurić 3, Tucaković 6, Hrvić, Kotorić 2, Krdžalić. Trener: Armin Turalić

Krajina: Handanagić, D. Salkić, Ćoralić 6, Grab, Ad. Lipović 1, H. Salkić 4, Nenadović 5, Orlić, Burazor 4, Osmanagić, Al. Lipović 2. Trener: Jasenko Hegić.